O nas

MomDiet to połączenie pasji zdrowego stylu życia z satysfakcjonującym, ale jakże wymagającym rodzicielstwem. Jesteśmy mamami zakręconymi na punkcie dietetyki, gotowania i pomocy innym mamom w odkrywaniu w sobie wirtuoza smaków, zarówno dla swoich maluchów, jak i całej rodziny.
Zapraszamy Cię, Droga Mamo, do odwiedzenia naszej strony.

Znajdziesz tu rzetelne informacje o zagadnieniach dietetycznych dla:

  • przyszłych mam,
  • mam noszących swoje skarby pod sercem,
  • mam, które swoje dzieci już poznały face to face 😉
  • mam, które chcą mieć w domu Małych Smakoszy

oraz dla mam, które po prostu chcą wiedzieć więcej!

Miło Cię widzieć!
Rozgość się u nas

Kasia & Kasia

Kasia Szuba

Cześć 🙂

Mam na imię Kasia i z zawodu i z pasji jestem dietetykiem, z kochania mamą i żoną.

Wykształcenie uzyskałam uczęszczając na Uniwersytet Medycznym w Białymstoku (licencjat) oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny(magister). Doświadczenie zdobyłam odbywając liczne praktyki w szpitalach w czasie studiów a także jako wolontariusz w szpitalu w rodzinnym mieście. Podejmowałam się różnych prac zawodowych – począwszy od asystenta dietetyki w jednej z warszawskich centrum medycznych, następnie spróbowałam swoich sił w cateringu dietetycznym, później rozpoczęłam pracę jako dietetyk w poradni online oraz jako specjalista ds. żywienia w Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Jestem od 7 lat wegetarianką. Uwielbiam spacery, taniec i życie na pełnej petardzie! Bycie mamą zainspirowało mnie i dodało odwagi by być swoim własnym szefem  i o to jestem tu teraz dla Was!

 

 

Kasia Rapcewicz

Hej!

Kasia, mama wspaniałej dwulatki, która każdego dnia rzuca mi pod nogi nowe wyzwania. To właśnie ta mała dziewczynka była dla mnie i jest inspiracją do działania.

Z wykształcenia jestem dietetykiem z zamiłowania psychologiem a hobbystycznie kucharzem. Te wszystkie element pozwalają mi na dokładne studiowanie dziecięcych zwyczajów jedzeniowych, gdyż nie ma możliwości aby zrozumieć najmłodszych bez poznania jak działa ich mózg, czego oczekują, jakie mają potrzeby i ograniczenia. W czasie wolnym uwielbiam chodzić na fitness, jeździć na rowerze, czytać książki i pić kawę z koleżankami. Prawdziwa fanka pozytywnej dyscypliny, która ułatwia życie i daje wiele narzędzi do skutecznej pracy z dziećmi. Wielokrotne pytania mam o żywienie ich pociech zmotywowało mnie do tego aby stworzyć miejsce, z którego inne mamy będą mogły czerpać rzetelną wiedzę popartą doniesieniami naukowymi, ale także potwierdzonymi doświadczeniami z własnego życia.